• Klippen Lydsystemer på Facebook
  • Instagram - Hvit Circle

Vi lever av minnerike opplevelser!

TJENESTER

UTLEIE

SALG

PRODUKSJON

INSTALLASJON

NYHETER

BabyBoy

Vi har fått stor scene!

Totalt gulvareal 450m2

spilleflate er   16x12m

Les mer om BabyBoy på

             siden eller ta kontakt for mer informasjon.

IMG_6990.heic

GrandMA 3

Vi har fått inn en GrandMA 3 Light i utleien!!

REFERANSER

Se timelapse videoer av noen jobber vi har gjort

Opprigg Mods SR-Bank Arena 2022

Opprigg Guns N' Roses Forus Travbane 2022

Se bilder av litt av det vi har gjort, trykk på bildene for detaljer

 
 

UTSTYR

VIDEO

LYS

LYD

LED-SKJERM

SCENE/RIGG

 
 

KONTAKT OSS

Kvålkroken 38, 4323 Sandnes

Telefon: 51607870

Epost: kls@kls.no

Øyvind Aasen

oyvind@kls.no

91198523

Eivind Boganes

eivind@kls.no

98014139

Eirik Bauge

eirik@kls.no

94057874

 

Arne Apeland

arne@kls.no

95107846

 

Erik Magnus Kristiansen

erik.magnus@kls.no

95720365

 

Eiliv Søyland

eiliv@kls.no

95118799 

Kent Espedal

kenti@kls.no

48500687

 

SEND OSS EN MAIL

Takk! Vi svarer deg så snart vi kan!